Dum na prani | BAYAYA 1

Fantasy

  Napište nám

  Díky stavebnicovému systému pro Vás umíme navrhnout chatu nebo dům na míru ve velikostech jak do 25m2 zastavěné plochy, tak ale máme v portfoliu i objekty nad 80 m2.

  Jsme mobilní – s ohledem na občas nesmyslnou cenu stavebních parcel se zaměřujeme i na chaty, které mohou být na kolech.

  Jsme soběstační – Máme systém pro plný offgrid, tj. žádné napojení na sítě.

  Jsme přírodní – vždy se snažíme o maximální propojení s přírodou díky bohatému bezrámovému prosklení od stropu až k zemi pro nerušené výhledy. Blíže k přírodě budete nejen výhledy, ale i v čem žijete: Konstrukčně se jedná o rámovou konstrukci z KVH profilů, přesná výroba celého skeletu na CNC pro maximální přesnost, výplň konopnou nebo dřevovláknitou izolací. Místo sádrokartonů, hliníku a plastů používáme tzv. biodesku – tj křížem lepená smrková deska v tloušťce 19 mm. Pohledově i dotykově se jedná o luxusní záležitost Naše stavby mají vždy možnost umístění zelené střechy pro tzv. přírodní klimatizaci.

  Jsme čeští – vše od oken, přes trámy, izolaci i desky pochází z české produkce. Chceme a budeme podporovat lokálnost před globalismem.

  Jsme flexibilní – výhodou je i možnost do budoucnosti nahrazovat skla stěnami a naopak, případně možnosti rozšiřování a propojování.

  Jsme na klíč – i interiéry vám umíme přizpůsobit na míru vybavením, malbami, až po pokojové květiny díky spolupráci s interiérovým studiem MOONSUN.

  Možnosti doplňků jsou široké

  • offgrid verze pro fungování i během apokalypsy – tj jak solární panely vč bateriového úložiště, tak možnost nádrží/vaků na pitnou i odpadní vodu.
  • venkovní stínění formou předokenních rolet (poháněných solárem či roštů) pro letní tepelný i večerní intimnější provoz
  • terasy z thermoborovice aneb letní taneční parket, místo pro jógu, venkovní grilčo s hromadou přátel
  • možnost použití špičkových plachet (výrobce šije i plachty pro závodní lodě) pro zastínění i jako ochranu proti dešti – vodní sloupec 10.000 mm a odolnost proti větru přes 60km/h, takže rozjetou venkovní party nezastaví ani déšť, a spaní na terase “pod širákem” i když počasí nepřeje

  Nejčastější otázky na které se ptáte

  Nenašli jste co vás zajímá? Zkuste níže všechny otázky nebo nám zavoljte či napište. Určitě spolu najdeme odpověď.

   Napište nám

   FAQ –

   Fantasy

   ANO, stavebnice jsou v běhu a v letošním roce již začínáme s prvními realizacemi. Zákazník od nás dostane kompletní materiál potřebný ke stavbě s návodem. Je pak na jeho zručnosti a chuti, zda si stavbu zrealizuje sám, nebo využije služeb námi proškoleného stavebníka, který mu bude s výstavbou pomáhat. Krásné je, že pokud bude klienta stavba bavit, může se i on v budoucnu stát naším „Bořkem stavitelem“ a bude poskytovat své služby jako náš parťák pro danou lokalitu. Celková výše finanční úspory pak záleží na šikovnosti klienta a schopnosti si sehnat kvalitní pomocníky za rozumné peníze. Vše funguje tak, že posíláme kompletně připravené „stavebnice pro dospělé“ a nabízíme možnost využití služeb našich „Bořků stavitelů“ 🙂

   Chatu usadit na zemní vruty nebo betonové patky. S oběma variantami Vám rádi pomůžeme.

   Pro naše klienty jsme vybrali za nás ideální zastínění v mnoha variantách ve spolupráci se společností Maanta, dokážeme vyrobit i vlastní designové řešení jako např. dřevěné rošty nebo zastínění terasy proti slunci, je to opět na požadavcích klienta.

   Varianta na vodě je legislativně bezproblémová, krásná a funguje pěkně i na pronájmy. Je potřeba pouze doladit na jaký ponton/molo budeme usazovat (železo, beton, atd.)