Dum na prani | BAYAYA 1

Fantasy

  Začněte (si) s námi

  Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se vám ozveme nežli spadne hvězda, nebo rovnou volejte Petrovi na tel.: +420 721 626 379

  Popis

  Díky stavebnicovému systému pro Vás umíme navrhnout chatu nebo dům na míru ve velikostech jak do 25m2 zastavěné plochy, tak ale máme v portfoliu i objekty nad 80 m2.

  Jsme mobilní – s ohledem na občas nesmyslnou cenu stavebních parcel se zaměřujeme i na chaty, které mohou být na kolech.

  Jsme soběstační – Máme systém pro plný offgrid, tj. žádné napojení na sítě.

  Jsme přírodní – vždy se snažíme o maximální propojení s přírodou díky bohatému bezrámovému prosklení od stropu až k zemi pro nerušené výhledy. Blíže k přírodě budete nejen výhledy, ale i v čem žijete: Konstrukčně se jedná o rámovou konstrukci z KVH profilů, přesná výroba celého skeletu na CNC pro maximální přesnost, výplň konopnou nebo dřevovláknitou izolací. Místo sádrokartonů, hliníku a plastů používáme tzv. biodesku – tj křížem lepená smrková deska v tloušťce 19 mm. Pohledově i dotykově se jedná o luxusní záležitost Naše stavby mají vždy možnost umístění zelené střechy pro tzv. přírodní klimatizaci.

  Jsme čeští – vše od oken, přes trámy, izolaci i desky pochází z české produkce. Chceme a budeme podporovat lokálnost před globalismem.

  Jsme flexibilní – výhodou je i možnost do budoucnosti nahrazovat skla stěnami a naopak, případně možnosti rozšiřování a propojování.

  Jsme na klíč – i interiéry vám umíme přizpůsobit na míru vybavením, malbami, až po pokojové květiny díky spolupráci s interiérovým studiem MOONSUN.

  Doplňky

  Možnosti doplňků jsou široké

  task_alt

  offgrid verze pro fungování i během apokalypsy – tj jak solární panely vč bateriového úložiště, tak možnost nádrží/vaků na pitnou i odpadní vodu.

  task_alt

  venkovní stínění formou předokenních rolet (poháněných solárem či roštů) pro letní tepelný i večerní intimnější provoz

  task_alt

  terasy z thermoborovice aneb letní taneční parket, místo pro jógu, venkovní grilčo s hromadou přátel

  task_alt

  možnost použití špičkových plachet (výrobce šije i plachty pro závodní lodě) pro zastínění i jako ochranu proti dešti – vodní sloupec 10.000 mm a odolnost proti větru přes 60km/h, takže rozjetou venkovní party nezastaví ani déšť, a spaní na terase “pod širákem” i když počasí nepřeje

  Financování

  push_pin

  Akontace 30 %

  push_pin

  Zvýhodněná akční úroková sazba 7,9 %

  push_pin

  Nulové poplatky za vedení účtu i za uzavření úvěru

  push_pin

  Úvěr získáte bez nutnosti ručení

  push_pin

  Dobu splácení si můžete nastavit až na 5 let

  push_pin

  Schválení úvěru do 5 pracovních dnů

  push_pin

  Možnost úvěru i pro podnikatele

  push_pin

  Do 5 let více než 300% zhodnocení investice

  Návratnost investice do glampingu

  Vypočítejte si s námi pomocí jednoduchého kalkulátoru orientační návratnost investice do staveb BAYAYA v případě, že začnete s pronájmem. Sestavte si nanečisto svůj vlastní glamping a začněte snít!

  Nejčastější otázky na které se ptáte

  Nenašli jste co vás zajímá? Zkuste níže všechny otázky nebo nám zavoljte či napište. Určitě spolu najdeme odpověď.

   Začněte (si) s námi

   Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se vám ozveme nežli spadne hvězda, nebo rovnou volejte Petrovi na tel.: +420 721 626 379

   FAQ –

   Fantasy

   ANO, stavebnice jsou v běhu a v letošním roce již začínáme s prvními realizacemi. Zákazník od nás dostane kompletní materiál potřebný ke stavbě s návodem. Je pak na jeho zručnosti a chuti, zda si stavbu zrealizuje sám, nebo využije služeb námi proškoleného stavebníka, který mu bude s výstavbou pomáhat. Krásné je, že pokud bude klienta stavba bavit, může se i on v budoucnu stát naším „Bořkem stavitelem“ a bude poskytovat své služby jako náš parťák pro danou lokalitu. Celková výše finanční úspory pak záleží na šikovnosti klienta a schopnosti si sehnat kvalitní pomocníky za rozumné peníze. Vše funguje tak, že posíláme kompletně připravené „stavebnice pro dospělé“ a nabízíme možnost využití služeb našich „Bořků stavitelů“ :-)

   Chatu usadit na zemní vruty nebo betonové patky. S oběma variantami Vám rádi pomůžeme.

   Pro naše klienty jsme vybrali za nás ideální zastínění v mnoha variantách ve spolupráci se společností Maanta, dokážeme vyrobit i vlastní designové řešení jako např. dřevěné rošty nebo zastínění terasy proti slunci, je to opět na požadavcích klienta.

   Varianta na vodě je legislativně bezproblémová, krásná a funguje pěkně i na pronájmy. Je potřeba pouze doladit na jaký ponton/molo budeme usazovat (železo, beton, atd.)

   Katalog produktů 

   Zjistěte v našem promakaném katalogu, po čem přesně toužíte. Všechny informace o posedech a chatách. Na jednom místě. Bez složitého pátrání. Cena, vybavení, půdorysy, axonometrie – najdete tam všechno.

   Katalogu produktů

   Objednávka bezplatného katalogu produktů | Online stažení

    Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů.

    Který posed Vám sedne nejlépe? 

    PosedKrabičkaDomečekSvítáníMaxíkMaxík Max
    Posed Krabička | Bayaya

    Posed Krabička →

    Posed Domeček | Bayaya

    Posed Domeček →    Posed Svítání →    Posed Maxík →    Posed Maxík Max →

    Proč si ho vybrat?Úsporný a pokornýIdeál pro rodinu i pronájem. Skvělá návratnost investice!Luxusně nenápadnýOffgrid velkorysost.Připojení na sítě. Lepší a dražší už to (zatím) nebude.
    Velikost2 x 4 m v: 2,2 m2,6 x 3 m v: 3,3 m2,5 x 5,3 m v: 2,4 m2,5 x 4,5 m v: 3,6 m2,5 x 4,9 m, v: 3,6 m
    Konstrukce42 mm křížem lepená smrková biodeska 42 mm křížem lepená smrková biodeska 60 mm křížem lepená smrková biodeska, plus sendvičový strop vč. zateplení a provětrávané mezery60 mm křížem lepená smrková biodeska 60 mm křížem lepená smrková biodeska, plus sendvičová, zateplená podlaha
    Okna (kalená dvojskla)
    Velké - bezrámové
    1x 1x 2x 2x 2x
    Střešní bezrámové1x 1x 2x (jedno otevíravé)
    Kulaté/ dveřní bezrámové
    Spaní
    Kapacita/počet lůžek (0,8 m)2 a dítě52 + 264
    Spodní patroSklopná postelSklopná postelFixní postelSklopná postelRozkládací designová sedačka 200x140 cm
    Horní patro3x 2m x 0,8 m2x 2m x 0,7 m4x 2 m x 0,8 m2x 2m x 0,9 m
    Větrání
    PodlahouVolitelněVolitelněVolitelně
    Větrací okna2x3x4x vč těsnění4x vč těsnění5x vč těsnění
    Vybavení
    Kuchyňka Základ. Policový systém. Možnost doplnit o umyvadlo, barel na vodu, vařič. Základ. Policový systém. Možnost doplnit o umyvadlo, barel na vodu, vařič. Premium. Spodní i vrchní skříňky včetně baterie, dřezu, lednice, vlastní nádrže na čistou a odpadní vodu, čerpadlo, úložné prostoryPremium. Spodní skříňky včetně baterie, dřezu, lednice, vlastní nádrže na čistou a odpadní vodu, čerpadlo, úložné prostoryPremium. Spodní skříňky včetně baterie, dřezu, lednice a mrazáku, indukčního vařiče a horní police s osvětlením.
    WC✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)Samostatné WC Samostatné WC ✓ (v koupelně)
    Sprcha✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)Volitelně - skládacíVolitelně - skládací✓ (v koupelně)
    Integrovaná koupelna✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)
    Terasa vysutá - ve vzduchuVolitelně 2,5 x 5,3 mVolitelně 2,5 x 4,5 m2,5 x 4,5m
    Elektro rozvody, vnitřní světla, zásuvky, atd.
    VytápěníVolitelně plyn nebo kamnaVolitelně plyn nebo kamnaVolitelně plyn, kamna, topné panelyVolitelně plyn, kamna, topné panelyAno. smart topný panel
    KlimatizaceVolitelněVolitelně
    BezpečíKódový zámek a vnitřní petlice s madlemKódový zámek a vnitřní petlice s madlemSmart zámek s přístupem přes kód/otisk prstu/klíč s možností dálkového dohledu a vnitřní petlice s madlemSmart zámek s přístupem přes kód/otisk prstu/klíč s možností dálkového dohledu a vnitřní petlice s madlemSmart zámek s přístupem přes kód/otisk prstu/klíč s možností dálkového dohledu a vnitřní petlice s madlem
    Kovová podstava, nohy a schody✓ (zábradlí v ceně)
    Instalace
    Vhodný terénHardcore terényHardcore terényLehčí terény kam vyjede 6x6 jeřábLehčí terény kam vyjede 6x6 jeřábLehčí terény kam vyjede 6x6 jeřáb
    Cena
    Základka409.000,-545.000,-639.288,-774.266,-
    Luxuska | Limitka (Maxík Max)415.530,-621.680,-750.070,-896.750,- 1.298.500,-
    keyboard_arrow_up