Přístavba Chameleon | Bayaya 6

Chameleon

od 1.300.000,- bez DPH

  Začněte (si) s námi

  Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se vám ozveme nežli spadne hvězda, nebo rovnou volejte Petrovi na tel.: +420 721 626 379

  Popis

  Přístavba Chameleon

  Přístavba Chameleon je tu pro všechny ty, co touží po větším životním prostoru. Skvěle padne k chatě nebo domu. Bude vaším obývákem, pokojem pro hosty, pracovnou, dětským pokojíkem nebo ložnicí – a třeba i vším najednou. Chameleon může být vybaven i koupelnou a k domu je připojen pupeční šňůrou, ehm krčkem. Chameleona uzpůsobíme přesně na míru.

  Chameleona si můžete postavit i sami díky stavebnici, kterou Vám připravíme na míru. Taková větší IKEA. Nebojte, nebudete na to sami – dáme vám k ní (té stavebnici) i průvodce. Ušetřit tak můžete větší statisíce, navíc si zvolíte tempo, jak zrovna máte čas.

  Své o tom ví i mladá rodina která si teď chameleona kousek od Prahy staví sama. Chameleon v tomto případě zahrnuje obývák s jídelnou, separátní pracovnu respektive pokoj pro návštěvy a koupelnu. Topení je podlahové napojené na tepelné čerpadlo.

  Radost ze stavby mají obrovskou, a pro nás je radost vidět jak je to baví, že stavba nemusí být jen trápení, ale opravdu se dá užít. Staví při práci a do 3 měsíců zvládnou bydlet (s dovolenou by se to dalo stihnout za měsíc) a pak v klidu dodělají rekonstrukci druhého domu.

  Příroda je nejvíc

  Jak už je u staveb BAYAYA dobrým zvykem, používáme jen přírodní materiály včetně přírodní izolace. Na sádrokartony a umělé podlahy u nás nenarazíte. Díky přírodní izolaci je uvnitř výborné mikroklima, neboť konopí stejně jako třeba dřevovlákno dokáže optimálně pracovat s vlhkostí. A to je třeba zažít….

  Interiérům i exteriérům vládne smrková biodeska v tl. 19 mm. Součástí dodávky mohou být i doplňky, všechny pochází z dílny našich oblíbenkyň z MOONSUN. Díky bohatému prosklení a bezrámovým oknům je v Chameleonu propojení s přírodou jedním slovem dechberoucí. Venkovní terasa zakrytá plachtou pak může ještě více rozšířit obytný prostor. Máte tak extra obývák či vysněný taneční parket.

  Pár vychytávek

  Pro lepší spánek a nerušený stav lehkosti bytí můžeme vašeho Chameleona vybavit i okruhem speciálních LED světel s oranžovou fází bez modré složky. S jejich pomocí podpoříte tvorbu spánkového hormonu, melatoninu a navíc snižují úroveň únavy a stresu. No kdo by to neocenil?

  Vytápění je možné jak infračervenými panely (ovládanými vzdáleně aplikací), tak samozřejmě kamny na dřevo. Užijete si tak propojení s dalším živlem – ohněm. Možná je i instalace podlahového topení.

  Pro zvýšení soběstačnosti nabízíme i variantu s instalací fotovoltaiky a oddělení šedé a černé vody. Případně rovnou se spalovacím, či kompostovacím záchodem.

  Konstrukce

  Malý sumář ke konstrukci

  Rozměry: 9,01 m x  4,01 m

  Masivní rám z KVH profilů frézovaný na CNC, tloušťka přírodní dřevovláknité izolace 160 mm ve stěnách, podlaha a strop dokonce 240 mm. Vnitřní opláštění z tzv. smrkové biodesky, sendvičová podlaha s vedením sítí a možností vytápění. Bezrámové prosklení (od linie podlahy až ke stropu) plus venkovní rolety pro zastínění i intimitu. Střecha je provětrávaná, hydroizolace formou střešní fólie s možností vertikální zahrady – pro další splynutí s přírodou a jako forma přírodní klimatizace. Původní stavební systém pochází z ateliéru VLLNNA a nově je doplněný o řadu vylepšení.

  Instalace

  1. Chameleona vám přivezeme již hotového.
   Když bude přístavek menší, přivezeme ho rovnou v kuse a propojíme s vaším stávajícím objektem modulárním krčkem. Nebo…
  2. Sestavíme na místě
   V případě, že bude větší, přivezeme si stavebnici a během pár týdnů smontujeme a připojíme. Nebo…
  3. Dodáme stavebnici
   Vy si tak můžete celý objekt sestavit s naším průvodcem podle vašeho času a chuti.

  Chameleon je český  – vše od oken, přes trámy, izolaci i desky pochází z české produkce. Chceme a budeme podporovat lokálnost před globalismem.

  Chameleon je flexibilní – výhodou je i možnost do budoucna nahrazovat skla stěnami a naopak nebo dle potřeby Chameleona rozšiřovat a propojovat pro případ, že mláďat bude více. 🙂

  Tak co, jakého Chameleona chcete vy?

  Financování

  push_pin

  Akontace 30 %

  push_pin

  Zvýhodněná akční úroková sazba 7,9 %

  push_pin

  Nulové poplatky za vedení účtu i za uzavření úvěru

  push_pin

  Úvěr získáte bez nutnosti ručení

  push_pin

  Dobu splácení si můžete nastavit až na 5 let

  push_pin

  Schválení úvěru do 5 pracovních dnů

  push_pin

  Možnost úvěru i pro podnikatele

  push_pin

  Do 5 let více než 300% zhodnocení investice

  Návratnost investice do glampingu

  Vypočítejte si s námi pomocí jednoduchého kalkulátoru orientační návratnost investice do staveb BAYAYA v případě, že začnete s pronájmem. Sestavte si nanečisto svůj vlastní glamping a začněte snít!

  Půdorys

  Přístavba Hnízdo | BAYAYA půdorys
  Přístavba Přístavba Hnízdo | BAYAYA pohledy

  Ceník

  Cena neobsahuje dopravu na vaše vysněné místo ani přípravu stání na místě.  Ale rádi  vám s tím pomůžeme.

  Základka

  1,3 mil. Kč

  Cena je uvedena bez DPH

   Začněte (si) s námi

   Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se vám ozveme nežli spadne hvězda, nebo rovnou volejte Petrovi na tel.: +420 721 626 379

   Luxuska

   1,8 mil. Kč

   Cena je uvedena bez DPH

    Začněte (si) s námi

    Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se vám ozveme nežli spadne hvězda, nebo rovnou volejte Petrovi na tel.: +420 721 626 379

    Nejčastější otázky na které se ptáte

    Nenašli jste co vás zajímá? Zkuste níže všechny otázky nebo nám zavoljte či napište. Určitě spolu najdeme odpověď.

     Začněte (si) s námi

     Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se vám ozveme nežli spadne hvězda, nebo rovnou volejte Petrovi na tel.: +420 721 626 379

     FAQ –

     Chameleon

     ANO, stavebnice jsou v běhu a v letošním roce již začínáme s prvními realizacemi. Zákazník od nás dostane kompletní materiál potřebný ke stavbě s návodem. Je pak na jeho zručnosti a chuti, zda si stavbu zrealizuje sám, nebo využije služeb námi proškoleného stavebníka, který mu bude s výstavbou pomáhat. Krásné je, že pokud bude klienta stavba bavit, může se i on v budoucnu stát naším „Bořkem stavitelem“ a bude poskytovat své služby jako náš parťák pro danou lokalitu. Celková výše finanční úspory pak záleží na šikovnosti klienta a schopnosti si sehnat kvalitní pomocníky za rozumné peníze. Vše funguje tak, že posíláme kompletně připravené „stavebnice pro dospělé“ a nabízíme možnost využití služeb našich „Bořků stavitelů“ :-)

     Základ pro přístavbu můžete vyřešit opět sám nebo s naší pomocí!
      

     Pro naše klienty jsme vybrali za nás ideální zastínění v mnoha variantách ve spolupráci se společností Maanta, dokážeme vyrobit i vlastní designové řešení jako např. dřevěné rošty nebo zastínění terasy proti slunci, je to opět na požadavcích klienta.

     Kanclík máme připravený, není žádný problém jej instalovat jako dodatečný pokoj/domek pro hosty/ extra kancelář. Pokud byste chtěl realizovat propojení s domem, jsme schopni jej po dohodě zrealizovat. Výhodou je, že v mezidobí už můžete kanclík používat, protože je samostatně fungující jednotkou.

     Katalog produktů 

     Zjistěte v našem promakaném katalogu, po čem přesně toužíte. Všechny informace o posedech a chatách. Na jednom místě. Bez složitého pátrání. Cena, vybavení, půdorysy, axonometrie – najdete tam všechno.

     Katalogu produktů

     Objednávka bezplatného katalogu produktů | Online stažení

      Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů.

      Který posed Vám sedne nejlépe? 

      PosedKrabičkaDomečekSvítáníMaxíkMaxík Max
      Posed Krabička | Bayaya

      Posed Krabička →

      Posed Domeček | Bayaya

      Posed Domeček →      Posed Svítání →      Posed Maxík →      Posed Maxík Max →

      Proč si ho vybrat?Úsporný a pokornýIdeál pro rodinu i pronájem. Skvělá návratnost investice!Luxusně nenápadnýOffgrid velkorysost.Připojení na sítě. Lepší a dražší už to (zatím) nebude.
      Velikost2 x 4 m v: 2,2 m2,6 x 3 m v: 3,3 m2,5 x 5,3 m v: 2,4 m2,5 x 4,5 m v: 3,6 m2,5 x 4,9 m, v: 3,6 m
      Konstrukce42 mm křížem lepená smrková biodeska 42 mm křížem lepená smrková biodeska 60 mm křížem lepená smrková biodeska, plus sendvičový strop vč. zateplení a provětrávané mezery60 mm křížem lepená smrková biodeska 60 mm křížem lepená smrková biodeska, plus sendvičová, zateplená podlaha
      Okna (kalená dvojskla)
      Velké - bezrámové
      1x 1x 2x 2x 2x
      Střešní bezrámové1x 1x 2x (jedno otevíravé)
      Kulaté/ dveřní bezrámové
      Spaní
      Kapacita/počet lůžek (0,8 m)2 a dítě52 + 264
      Spodní patroSklopná postelSklopná postelFixní postelSklopná postelRozkládací designová sedačka 200x140 cm
      Horní patro3x 2m x 0,8 m2x 2m x 0,7 m4x 2 m x 0,8 m2x 2m x 0,9 m
      Větrání
      PodlahouVolitelněVolitelněVolitelně
      Větrací okna2x3x4x vč těsnění4x vč těsnění5x vč těsnění
      Vybavení
      Kuchyňka Základ. Policový systém. Možnost doplnit o umyvadlo, barel na vodu, vařič. Základ. Policový systém. Možnost doplnit o umyvadlo, barel na vodu, vařič. Premium. Spodní i vrchní skříňky včetně baterie, dřezu, lednice, vlastní nádrže na čistou a odpadní vodu, čerpadlo, úložné prostoryPremium. Spodní skříňky včetně baterie, dřezu, lednice, vlastní nádrže na čistou a odpadní vodu, čerpadlo, úložné prostoryPremium. Spodní skříňky včetně baterie, dřezu, lednice a mrazáku, indukčního vařiče a horní police s osvětlením.
      WC✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)Samostatné WC Samostatné WC ✓ (v koupelně)
      Sprcha✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)Volitelně - skládacíVolitelně - skládací✓ (v koupelně)
      Integrovaná koupelna✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)
      Terasa vysutá - ve vzduchuVolitelně 2,5 x 5,3 mVolitelně 2,5 x 4,5 m2,5 x 4,5m
      Elektro rozvody, vnitřní světla, zásuvky, atd.
      VytápěníVolitelně plyn nebo kamnaVolitelně plyn nebo kamnaVolitelně plyn, kamna, topné panelyVolitelně plyn, kamna, topné panelyAno. smart topný panel
      KlimatizaceVolitelněVolitelně
      BezpečíKódový zámek a vnitřní petlice s madlemKódový zámek a vnitřní petlice s madlemSmart zámek s přístupem přes kód/otisk prstu/klíč s možností dálkového dohledu a vnitřní petlice s madlemSmart zámek s přístupem přes kód/otisk prstu/klíč s možností dálkového dohledu a vnitřní petlice s madlemSmart zámek s přístupem přes kód/otisk prstu/klíč s možností dálkového dohledu a vnitřní petlice s madlem
      Kovová podstava, nohy a schody✓ (zábradlí v ceně)
      Instalace
      Vhodný terénHardcore terényHardcore terényLehčí terény kam vyjede 6x6 jeřábLehčí terény kam vyjede 6x6 jeřábLehčí terény kam vyjede 6x6 jeřáb
      Cena
      Základka409.000,-545.000,-639.288,-774.266,-
      Luxuska | Limitka (Maxík Max)415.530,-621.680,-750.070,-896.750,- 1.298.500,-
      keyboard_arrow_up