Posed Krabička | Bayaya

Posed Krabička

  Napište nám

  Popis

  Skromnější verze posedu, který umožňuje na půdorysu 2 x 4 metry (včetně kryté terasy a integrovaného sezení) přespání dvou dospěláků a jednoho dítěte, respektive velkorysou romantiku pro dva. Ležení zabíhající až ven z posedu umožňuje vychutnat si přírodu v dosud netušeném rozměru.

  Dispozice

  rozměr – 2 x 4 m x v: 2,2 m

  king_bed

  sklopná postel/ stůl– 2 x 1, 8 m

  foundation

  železná konstrukce včetně odnímatelných nohou – výška 2m

  table_restaurant

  jídelní/ pracovní stůl – pro 4 os.

  air

  větrací okénka – 2x

  crop_5_4

  velké okno – 1x

  radio_button_unchecked

  kulaté okno/ vstupní dveře – 1x

  stairs

  schody – šířka 90 cm

  local_fire_department

  vytápění – volitelně plynové nebo kamna

  Půdorys

  Pudorys posed Krabicka | BAYAYA
  posed krabicka - bayaya- 01

  Vybavení

  • železná konstrukce včetně odnímatelných nohou – výška 2m, statiku umíme až do 4,5 metru
  • konstrukce – 42 mm Křížem lepená smrková biodeska
  • kalené sklo – což rozhodně neznamená, že by přes něj bylo hůře vidět, vyznačuje se 5x větší tepelnou odolností (takže se hodí i do sauny), je mnohem pevnější a zároveň pružnější, taky bezpečnější / protože při případném rozbití vznikají malé neostré krychličky
  • okna – 1x velké bezrámové, 2x větrací okénka, 1x kulaté okno do dveří/ ale ponorka
  • kapacita 2 a dítě
  • sklopná postel 2m x 1,8m (včetně výklopného stolu)
  • kuchyňka – policový systém, který můžete doplnit o umyvadlo a barel na vodu a zvládnete zde připravit teplý nápoj i špagetu pro vaše spolubydlící
  • WC  ne (možnost doplňkového modulu Sprchozáchod)
  • sprcha – ne (možnost doplňkového modulu Sprchozáchod)
  • koupelna – ne (možnost doplňkového modulu venkovní luxusní koupelny)
  • věšák – jak na ručníky, tak na mokré bundy či sexy prádlo
  • výklopná venkovní lavička – co třeba taková ta ranní kávička ráno na terase?!
  • schody rozšířené – pro větší komfort jsme rozšířili schody na 90 cm (na šířku dveří), jsou tak bezpečnější ale stejně…dříve než polezete dolu, klidně nahoře chvíli usedněte a zklidněte to, na sestup totiž potřebujete pevná kolena a čistou mysl
  • vnitřní stínění velkého okna – rolovatelný závěs, který vám udělá tmu, kdykoliv si to bude přát a také dokáže chránit před paprsky, když je zrovna nebudete chtít
  • elektrifikace ne
  • vytápění – volitelně plyn nebo kamna
  • klimatizace – ne
  • paket bezpečí – kódový zámek a vnitřní petlice s madlem
  • barva – kombinace rašelina + bílá bříza       
  • instalace – zvládneme i hardcore terény

  Ceník

  Cena neobsahuje manipulaci na místě + dopravu na vaše vysněné místo. Bude záležet, jak daleko vám posed povezeme a jak náročná bude jeho instalace. Před usazením posedu bude potřeba připravit buď zemní vruty na místě, nebo betonové patky. Obojí poradíme či zařídíme.

  Základka

  409.000 Kč

  Cena je uvedena bez DPH

   Napište nám

   Luxuska

   415.530 Kč 

   Cena je uvedena bez DPH

    Napište nám

    Vybavení

    PoložkaZákladkaLuxuska
    Skelet
    Střecha
    Podstava včetně nohy 2m
    Schody
    Vnitřní sklopná postel
    Stůl a sezení
    Vnitřní policový systém volnýx
    Matrace 2 ksx
    Zábradlí na jedné straněx
    Venkovní sklopná sedačkax
    Síťky do oken 2 ksx
    Cena409.000,-437.400,-
    Zvýhodnění-21.870,-
    Zvýhodněná cena415.530,-

    Doporučujeme dokoupit

    PoložkaCena
    Matrace 1 ks 5.000,-
    Solární řešení Maxi (200 Wp + bat.) 32.000,-
    Zábradlí po obou stranách 11.500,-

    Kotvení

    PoložkaCena
    vrtané piloty (4x) 26.000,-
    betonové patky zašleme výkres pro výrobu

    Doprava a instalace

    PoložkaCena
    doprava z Jihlavy
    možnost vyzvednutí přímo ve výrobě
    65,-/ km
    instalace “easy” 25.000,-
    instalace “hard core”dopočteme dle použité techniky

    Doplňkové předměty

    PoložkaCena
    Venkovní zastínění Maanta Solar 19.500,-
    Solární řešení Maxi (200 Wp + bat.) 32.000,-
    Prodloužení nohou 2,4 m 13.000,-
    Terasa pod posed 55.000,-
    Terasa pod posed + 9 zemních vrutů 88.000,-
    Závěsné sezení pod posedem + stůl 58.500,-
    Prodloužení schodů 7.800,-
    Prodloužená záruka + 12 měsíců 13.000,-
    Topení plynové 44.500,-
    Topení kamna na dřevo 69.000,-

    Nejčastější otázky na které se ptáte

    Nenašli jste co vás zajímá? Zkuste níže všechny otázky nebo nám zavoljte či napište. Určitě spolu najdeme odpověď.

     Napište nám

     FAQ –

     Posed Krabička

     Dokážeme prakticky cokoliv, ale momentálně vyrábíme naše posedy vždy po sériích. Tzn. že od nás dostáváte vybavený posed za zvýhodněnou cenu. My vždycky vyrobíme jen několik kusů/ 10 – 15. Zpravidla ale na jednu edici navazuje hned další. Šance, že se trefíte je tedy veliká. Při takové výrobě máme úpravy dost omezené. Např. ale barvu, tu vám dokážeme změnit jako chameleon. Čarovat do nekonečna umíme i s výbavou. Když si třeba budete přát doplnit reproduktor vaší oblíbené značky, knihu, lampu nebo to či ono sezení.
     Stojíme si za každým posedem tak, jak je – pro nás ideální kombinace architektury, jednoduchosti designu a nákladů.

     • usazení posedu na barvené železné konstrukci
     • stěny z 42mm biodesky (smrk) + lepené kryté spoje na falc
     • dvojskla s Argonem s prostupem Ug=1,1 W/m2K
     • okna/střílny s falcem
     • střešní fólie tl. 3mm a oplechování
     • 2x (v případě krabičky) a 3x (u domečku) výklopná okénka s falcem pro větrání, pozorování zvěře či vkrajním případě i střelbě (ale doporučujeme řešit konflikty jinak)  vnitřní nátěry všech materiálů speciálni Tikkurila barvou pro sauny (do vlhkého prostředí a zcela nezávadná, vodou ředitelná) vč. speciální lazury podlahy pro snazší údržbu
     • venkovní nátěr ochranou barevnou lazurou (Tikkurila-téměř 160 let zkušeností z Finska už je znát)
     • pozn. nátěrová plocha Domečku je 137m2/ vše je mořeno a 2x natřeno zvenku i uvnitř/ to je metrů!

     Posedy vyráběné v edici mají bohatou výbavu přesně tak, jak si myslíme, že je to užitečné a přirozené/ zkrátka nejlepší. Každá edice je jedinečná tím, že tam nějakou část výbavy lehce pozměníme (jednou je to třeba kulaté okno ala ponorka do dveří, jindy třeba zábradlí ke schodům).
     U posedu, který bychom tvořili na míru je vybavení posedu jen na vás. Můžete si ji poskládat přesně podle vašich představ a gusta. Nabízíme několik modulů, které si můžete volně kombinovat. Posed si určitě neumíme představit bez postele a naší kompaktní kuchyňko koupelny.
     Spát, snít a těšit se na probuzení. To jak spíme se dokáže odrazit na tom, jak se cítíme a jak žijeme. Naším přáním tedy rozhodně je, aby se vám v posedu spalo hezky. Proto jsme pro vás připravili velkou manželskou postel, která je umístěná do předsazeného čelního okna (varianta Domeček poskytuje ubytování až pro 5 dospěláků, dole se nachází výklopná postel pro 2 a další 3 lůžka naleznete v patře). Postel je vytvořená na míru posedu a zcela integrovaná přímo do konstrukce. Můžete se tak probouzet s dokonalým výhledem a pohledem na svět. Vybavena umí být kvalitní matrací od českého výrobce.
     Krabička navíc disponuje úložným prostorem pod postelí. Díky preciznímu zpracování na míru jde o maximální využití zbývajícího prostoru. Dále můžeme Posed osadit balíčkem
     “Teplo” což se může hodit zvláště v zimních měsících. Hřát vás mohou kamínka na dřevo nebo plynová varianta vytápění. V případě, že plánujete posed napojit na el. sítě, můžete vyhřívat přímotopem.
     N​ejvětší romantika umí vzniknout při svíčkách a knížku si můžete přečíst i s čelovkou.
     V případě, že si ale budete chtít na něco pořádně posvítit a nebo dobít svoje přístroje, nabízíme solární panel. Součástí je akumulátor 12V/25Ah – včetně regulátoru, pojistek a USB výstupu. Do této sestavy je napojená nabíjecí přenosná lampa. S touto sestavičkou vydržíte svítit celou noc a telefon si k tomu nabijete několikrát. Posed si můžete vytunit ještě balíčkem “bezpečí” a také pro případ potřeby je tu modul suché wc nebo kompostovací záchod.

     Posed vám na přání vybavíme tak, aby vám bylo teplo pořád, když to budete potřebovat. Umíme instalovat malá kamínka na dřevo, plynovou variantu vytápění a v případě, že jste napojení na elektřinu i přímotop. Speciální zateplení posedy nemají, ale masivní dřevěná deska 42 mm vykazuje slušné izolační hodnoty. Když pak hodnota na teploměru bude stoupat, záleží i na tom, kde bude váš posed umístěn a jaká bude jeho orientace. Prospívat budou např. stromy či další objekty v okolí. Na volném prostranství a v pravé poledne pak může být v posedu teplo. Posed je však oboustranně provětrávaný, takže jako na půdě to nebude.

     Standardně probíhá instalace tak, že vám posed dovezeme již kompletně sestavený a na místě ho nasadíme na podstavu. Aktuálně řešíme i model, který by šel skládat přímo na místě. Tak bychom dokázali posed dostat i na méně dostupná místa. K ceně posedu je nutné připočíst ještě částku za dopravu (liší se u varianty Domeček x Krabička).
     Posed veze z truhlárny nákladní auto s hydraulickou rukou nebo je přepravován na přívěsu. Z tohoto důvodu potřebujeme vždy dobrou přístupovou cestu na pozemek. Instalaci a manipulaci na místě máme rozdělenou do takových dvou úrovní. První je manipulace “easy”, kdy usazujeme z příjezdové cesty do roviny k vám na pozemek. Ve chvíli, kdy je dostupnost náročnější, používáme kombinaci vhodné techniky (traktor, bagr, jeřáb). Následně pak částku za instalaci dopočítáváme.
     Kotvení do země provádíme pomocí zemních vrutů nebo na betonové patky. Úplně přesně jsme si instalaci nestopovali, ale cca za 59 min a 32,3 sekundy to máme. A jestli nemáte pozemek na Everestu, dokážeme to.