Kanclík | Bayaya

Kanclík

od 289.000,- bez DPH

  Začněte (si) s námi

  Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se vám ozveme nežli spadne hvězda, nebo rovnou volejte Petrovi na tel.: +420 721 626 379

  Popis

  Z vlastní zkušeností víme, jaké to je pracovat z domova s dětmi.

  Tak jsme si řekli, že uděláme minimalistický Kanclík.

  Cílem bylo na co nejmenší plochu dostat jak pracovní stůl pro dva (1,2×0,7 m), tak rozkládací ležení/či spaní rovněž pro dva (2×1,2 m). Kdyby práce unavila, výhled na hvězdy či koruny stromů, sezení v okně na kontemplaci mezi projekty, nějaká ta designová skříňka na šanony a mít kam postavit kávovar. Věšáky na sáčko nebo mikinu a když přicházím či odcházím, tak stříška, ať na mě neprší.

  K tomu kovová podstava zpevňující objekt, otestovaná na posedech, ať lze umístit na zem bez základů, tak třeba v kopci na nožky. Perfektní zpracování, neviditelné, prolepené spoje, vůně českého dřeva.

  Dispozice

  rozměr 3,3 x 1,8 m  v: 2,325 m

  rozkládací gauč (možnost spaní pro 2 osoby)

  table_restaurant

  pracovní stůl (pro 2 osoby)

  air

  3x větrací okénka

  window

  2x velké okno

  crop_5_4

  1x střešní okno

  local_fire_department

  vytápění infrapanel

  3x zásuvky

  1x skříňka (úložný prostor)

  Půdorys

  Kanclík AJETO | BAYAYA
  Kanclík | BAYAYA čelní pohled
  Kanclík | BAYAYA pohled od vchodu
  Kanclík | BAYAYA pohled
  Kanclík | BAYAYA střešní okno

  Vybavení

  • Rozvod elektro – zafrézování do dřeva včetně rozvaděče (schovaný ve skříňce, takže vás neruší pohled na nevzhlednou krabici s jističi) a zásuvek, venkovní přípojné místo.
  • 2x Designová černá světla s možností nastavení intenzity i směru ve variantě teplá bílá – 2700K. 
  • Integrované vytápění – infrapanel, který nahřívá okolní objekty, nevíří prach, navozuje pocit teplých stěn a podlahy podobně jako u kamen.
  • Rozkládací sedačka – designový parťák vynikající pohodlím nejen na sezení – rozměr složené 2×0,60 m a rozložené 2×1,2 m.
  • 2x polštáře na zdi za pohovkou pro pohodlné opření.
  • Železná konstrukce pod Kanclíkem – pomáhá s pevností celého objektu, možno stavět i na nohy – například v kopci.
  • 3x kalené dvojsklo s UW 1.1– což rozhodně neznamená, že by přes něj bylo hůře vidět, vyznačuje se 5x větší tepelnou odolností, je mnohem pevnější a zároveň pružnější, taky bezpečnější / protože při případném rozbití vznikají malé neostré krychličky.
  • Designová skříňka  z biodesky nejen na šanony včetně integrované zásuvky.
  • Paket bezpečí – venkovní zámek na klíč a vnitřní petlice s madlem pro ochranu té skartovačky vedle skříňky :).
  • Dřevěný cool věšák – jak na mokré bundy, business košile či sexy prádlo.
  • Kus přírody uvnitř v podobě visícího kokedamu
  • Vnitřní zastínění velkého okna – rolovatelný závěs, který vám udělá intimčo, kdykoliv si to bude přát a také dokáže chránit před paprsky, či pohledy, když je zrovna nebudete chtít.
  • Barva – kombinace nádherné „rašeliny“ od našich finských přátel z Tikkurila + přírodní lazury zdůrazňující kresbu dřeva pro ochranu dřeva. Namáhané plochy jsou pak ještě přetažené špičkovým olejem Adler, aby jste mohli v klidu rozlévat kafe či víno (bílé lepší).
  • Venkovní rohožka 
  • Hydroizolace střechy včetně oplechování

  Ceník

  Cena neobsahuje manipulaci na místě + dopravu na vaše vysněné místo. Bude záležet, jak daleko vám Kanclík povezeme a jak náročná bude jeho instalace. Před usazením posedu bude potřeba připravit buď zemní vruty na místě, nebo betonové patky, nebo štěrkové lože a dlaždice. Vše poradíme či zařídíme.

  Základní cena

  289.000 Kč

  Cena je uvedena bez DPH

   Začněte (si) s námi

   Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se vám ozveme nežli spadne hvězda, nebo rovnou volejte Petrovi na tel.: +420 721 626 379

   Cena s komplet vybavením

   349.000 Kč

   Cena je uvedena bez DPH

    Začněte (si) s námi

    Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se vám ozveme nežli spadne hvězda, nebo rovnou volejte Petrovi na tel.: +420 721 626 379

    Vybavení

    PoložkaZákladLimitovaná edice
    Rozvod elektro
    2x Designová černá světla
    Integrované vytápění
    Rozkládací sedačka
    2x polštáře na zdi
    Cena289.000,-349.000,-

    Kotvení

    PoložkaCena
    vrtané piloty (4x) 26.000,-
    betonové patky zašleme výkres pro výrobu

    Doprava a instalace

    PoložkaCena
    doprava z Jihlavy možnost vyzvednutí přímo ve výrobě 65,- Kč/ km
    instalace “easy” 21.000,-
    instalace “hard core”dopočteme dle použité techniky

    Doporučujeme dokoupit

    PoložkaCena
    Dřevěný designový rošt na střechu dle dohody
    Posuvné síťky do oken proti hmyzu 1ks (pro všechna okna potřeba 3ks) 3.000,-

    Nejčastější otázky na které se ptáte

    Nenašli jste co vás zajímá? Zkuste níže všechny otázky nebo nám zavoljte či napište. Určitě spolu najdeme odpověď.

     Začněte (si) s námi

     Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se vám ozveme nežli spadne hvězda, nebo rovnou volejte Petrovi na tel.: +420 721 626 379

     FAQ –

     Kanclík

     Dokážeme prakticky cokoliv, ale momentálně vyrábíme naše kanclíky vždy po sériích. Tzn. že od nás dostáváte vybavený kanclík za zvýhodněnou cenu. My vždycky vyrobíme jen několik kusů/ 10 – 15. Zpravidla ale na jednu edici navazuje hned další. Šance, že se trefíte je tedy veliká. Při takové výrobě máme úpravy dost omezené. Např. ale barvu, tu vám dokážeme změnit jako chameleon. Čarovat do nekonečna umíme i s výbavou. Když si třeba budete přát doplnit reproduktor vaší oblíbené značky, knihu, lampu nebo to či ono sezení.
     Stojíme si za každým kanclíkem tak, jak je – pro nás ideální kombinace architektury, jednoduchosti designu a nákladů.

     Bezproblémové řešení se nabízí v situaci, že je váš pozemek stavební parcela/ zde je to jen a jen vaše hřiště a vy si zde můžete hrát jak chcete/ je potřeba jen dodržet pravidla (stavba do 25m2 a 3 m od ostatních pozemků). Téměř bez škobrtnutí je to také v případě, že je váš pozemek zahrada/ musí být však určena k rekreaci a záleží na územním plánu. 

     Kanclíky vyráběné v edici mají bohatou výbavu přesně tak, jak si myslíme, že je to užitečné a přirozené/ zkrátka nejlepší. Každá edice je jedinečná tím, že tam nějakou část výbavy lehce pozměníme.
     U kanclíku, který bychom tvořili na míru je vybavení kanclíku jen na vás. Můžete si ho poskládat přesně podle vašich představ a gusta. 

     Kanclík nabízený v limitované edici má integrované – infrapanel, který nahřívá okolní objekty, nevíří prach a vytváří pocit teplých stěn a podlahy podobně jako u kamen.

     Speciální zateplení kanclíky nemají, ale masivní dřevěná deska 42 mm vykazuje slušné izolační hodnoty. Když pak hodnota na teploměru bude stoupat, záleží i na tom, kde bude váš kanclík umístěn a jaká bude jeho orientace. Prospívat budou např. stromy či další objekty v okolí. Na volném prostranství a v pravé poledne pak může být v kanclíku teplo. Kanclík je však oboustranně provětrávaný, takže jako na půdě to nebude.

     Pomůže i vnitřní zastínění velkého okna – rolovatelný závěs, který  dokáže chránit před paprsky, či pohledy, když je zrovna nebudete chtít.

     Standardně probíhá instalace tak, že vám kanclík dovezeme již kompletně sestavený AJETO:-) 

     K ceně kanclíku je nutné připočíst ještě částku za dopravu.
     Kanclík veze z truhlárny nákladní auto s hydraulickou rukou nebo je přepravován na přívěsu. Z tohoto důvodu potřebujeme vždy dobrou přístupovou cestu na pozemek. Instalaci a manipulaci na místě máme rozdělenou do takových dvou úrovní. První je manipulace “easy”, kdy usazujeme z příjezdové cesty do roviny k vám na pozemek. Ve chvíli, kdy je dostupnost náročnější, používáme kombinaci vhodné techniky (traktor, bagr, jeřáb). Následně pak částku za instalaci dopočítáváme.
     Kotvení do země provádíme pomocí zemních vrutů nebo na betonové patky. Úplně přesně jsme si instalaci nestopovali, ale cca za 59 min a 32,3 sekundy to máme. A jestli nemáte pozemek na Everestu, dokážeme to.

     Katalog produktů 

     Zjistěte v našem promakaném katalogu, po čem přesně toužíte. Všechny informace o posedech a chatách. Na jednom místě. Bez složitého pátrání. Cena, vybavení, půdorysy, axonometrie – najdete tam všechno.

     Katalogu produktů

     Objednávka bezplatného katalogu produktů | Online stažení

      Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů.

      Který posed Vám sedne nejlépe? 

      PosedKrabičkaDomečekSvítáníMaxíkMaxík Max
      Posed Krabička | Bayaya

      Posed Krabička →

      Posed Domeček | Bayaya

      Posed Domeček →      Posed Svítání →      Posed Maxík →      Posed Maxík Max →

      Proč si ho vybrat?Úsporný a pokornýIdeál pro rodinu i pronájem. Skvělá návratnost investice!Luxusně nenápadnýOffgrid velkorysost.Připojení na sítě. Lepší a dražší už to (zatím) nebude.
      Velikost2 x 4 m v: 2,2 m2,6 x 3 m v: 3,3 m2,5 x 5,3 m v: 2,4 m2,5 x 4,5 m v: 3,6 m2,5 x 4,9 m, v: 3,6 m
      Konstrukce42 mm křížem lepená smrková biodeska 42 mm křížem lepená smrková biodeska 60 mm křížem lepená smrková biodeska, plus sendvičový strop vč. zateplení a provětrávané mezery60 mm křížem lepená smrková biodeska 60 mm křížem lepená smrková biodeska, plus sendvičová, zateplená podlaha
      Okna (kalená dvojskla)
      Velké - bezrámové
      1x 1x 2x 2x 2x
      Střešní bezrámové1x 1x 2x (jedno otevíravé)
      Kulaté/ dveřní bezrámové
      Spaní
      Kapacita/počet lůžek (0,8 m)2 a dítě52 + 264
      Spodní patroSklopná postelSklopná postelFixní postelSklopná postelRozkládací designová sedačka 200x140 cm
      Horní patro3x 2m x 0,8 m2x 2m x 0,7 m4x 2 m x 0,8 m2x 2m x 0,9 m
      Větrání
      PodlahouVolitelněVolitelněVolitelně
      Větrací okna2x3x4x vč těsnění4x vč těsnění5x vč těsnění
      Vybavení
      Kuchyňka Základ. Policový systém. Možnost doplnit o umyvadlo, barel na vodu, vařič. Základ. Policový systém. Možnost doplnit o umyvadlo, barel na vodu, vařič. Premium. Spodní i vrchní skříňky včetně baterie, dřezu, lednice, vlastní nádrže na čistou a odpadní vodu, čerpadlo, úložné prostoryPremium. Spodní skříňky včetně baterie, dřezu, lednice, vlastní nádrže na čistou a odpadní vodu, čerpadlo, úložné prostoryPremium. Spodní skříňky včetně baterie, dřezu, lednice a mrazáku, indukčního vařiče a horní police s osvětlením.
      WC✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)Samostatné WC Samostatné WC ✓ (v koupelně)
      Sprcha✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)Volitelně - skládacíVolitelně - skládací✓ (v koupelně)
      Integrovaná koupelna✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)✗ (doplňkový modul)
      Terasa vysutá - ve vzduchuVolitelně 2,5 x 5,3 mVolitelně 2,5 x 4,5 m2,5 x 4,5m
      Elektro rozvody, vnitřní světla, zásuvky, atd.
      VytápěníVolitelně plyn nebo kamnaVolitelně plyn nebo kamnaVolitelně plyn, kamna, topné panelyVolitelně plyn, kamna, topné panelyAno. smart topný panel
      KlimatizaceVolitelněVolitelně
      BezpečíKódový zámek a vnitřní petlice s madlemKódový zámek a vnitřní petlice s madlemSmart zámek s přístupem přes kód/otisk prstu/klíč s možností dálkového dohledu a vnitřní petlice s madlemSmart zámek s přístupem přes kód/otisk prstu/klíč s možností dálkového dohledu a vnitřní petlice s madlemSmart zámek s přístupem přes kód/otisk prstu/klíč s možností dálkového dohledu a vnitřní petlice s madlem
      Kovová podstava, nohy a schody✓ (zábradlí v ceně)
      Instalace
      Vhodný terénHardcore terényHardcore terényLehčí terény kam vyjede 6x6 jeřábLehčí terény kam vyjede 6x6 jeřábLehčí terény kam vyjede 6x6 jeřáb
      Cena
      Základka409.000,-545.000,-639.288,-774.266,-
      Luxuska | Limitka (Maxík Max)415.530,-621.680,-750.070,-896.750,- 1.298.500,-
      keyboard_arrow_up