Kanclík | Bayaya

Kanclík

  Napište nám

  Popis

  Z vlastní zkušeností víme, jaké to je pracovat z domova s dětmi.

  Tak jsme si řekli, že uděláme minimalistický Kanclík.

  Rozměry: Bez přesahů oken a dveří jsou rozměry 2,5 x 1,8 m, výška 2,325 m.

  Cílem bylo na co nejmenší plochu dostat jak pracovní stůl pro dva (1,2×0,7 m), tak rozkládací ležení/či spaní rovněž pro dva (2×1,2 m). Kdyby práce unavila, výhled na hvězdy či koruny stromů, sezení v okně na kontemplaci mezi projekty, nějaká ta designová skříňka na šanony a mít kam postavit kávovar. Věšáky na sáčko nebo mikinu a když přicházím či odcházím, tak stříška, ať na mě neprší.

  K tomu kovová podstava zpevňující objekt, otestovaná na posedech, ať lze umístit na zem bez základů, tak třeba v kopci na nožky. Perfektní zpracování, neviditelné, prolepené spoje, vůně českého dřeva.

  Dispozice

  rozměr 2,5 x 1,8 m  v: 2,325 m

  rozkládací gauč (možnost spaní pro 2 osoby)

  table_restaurant

  pracovní stůl (pro 2 osoby)

  air

  2x větrací okénka

  window

  2x velké okno

  crop_5_4

  1x střešní okno

  local_fire_department

  vytápění infrapanel

  3x zásuvky

  1x skříňka (úložný prostor)

  Půdorys

  Kanclík AJETO | BAYAYA
  Kanclík | BAYAYA čelní pohled
  Kanclík | BAYAYA pohled od vchodu
  Kanclík | BAYAYA pohled
  Kanclík | BAYAYA střešní okno

  Vybavení

  • Rozvod elektro – zafrézování do dřeva včetně rozvaděče (schovaný ve skříňce, takže vás neruší pohled na nevzhlednou krabici s jističi) a zásuvek, venkovní přípojné místo.
  • 2x Designová černá světla s možností nastavení intenzity i směru ve variantě teplá bílá – 2700K. 
  • Integrované vytápění – infrapanel, který nahřívá okolní objekty, nevíří prach, navozuje pocit teplých stěn a podlahy podobně jako u kamen.
  • Rozkládací sedačka – designový parťák vynikající pohodlím nejen na sezení – rozměr složené 2×0,60 m a rozložené 2×1,2 m.
  • 2x polštáře na zdi za pohovkou pro pohodlné opření.
  • Železná konstrukce pod Kanclíkem – pomáhá s pevností celého objektu, možno stavět i na nohy – například v kopci.
  • 3x kalené dvojsklo s UW 1.1– což rozhodně neznamená, že by přes něj bylo hůře vidět, vyznačuje se 5x větší tepelnou odolností, je mnohem pevnější a zároveň pružnější, taky bezpečnější / protože při případném rozbití vznikají malé neostré krychličky.
  • Designová skříňka  z biodesky nejen na šanony včetně integrované zásuvky.
  • Paket bezpečí – venkovní zámek na klíč a vnitřní petlice s madlem pro ochranu té skartovačky vedle skříňky :).
  • Dřevěný cool věšák – jak na mokré bundy, business košile či sexy prádlo.
  • Kus přírody uvnitř v podobě visícího kokedamu
  • Vnitřní zastínění velkého okna – rolovatelný závěs, který vám udělá intimčo, kdykoliv si to bude přát a také dokáže chránit před paprsky, či pohledy, když je zrovna nebudete chtít.
  • Barva – kombinace nádherné „rašeliny“ od našich finských přátel z Tikkurila + přírodní lazury zdůrazňující kresbu dřeva pro ochranu dřeva. Namáhané plochy jsou pak ještě přetažené špičkovým olejem Adler, aby jste mohli v klidu rozlévat kafe či víno (bílé lepší).
  • Venkovní rohožka 
  • Hydroizolace střechy včetně oplechování

  Ceník

  Cena neobsahuje manipulaci na místě + dopravu na vaše vysněné místo. Bude záležet, jak daleko vám Kanclík povezeme a jak náročná bude jeho instalace. Před usazením posedu bude potřeba připravit buď zemní vruty na místě, nebo betonové patky, nebo štěrkové lože a dlaždice. Vše poradíme či zařídíme.

  Základní cena

  289.000 Kč

  Cena je uvedena bez DPH

   Napište nám

   Cena s komplet vybavením

   349.000 Kč

   Cena je uvedena bez DPH

    Napište nám

    Vybavení

    PoložkaZákladLimitovaná edice
    Rozvod elektro
    2x Designová černá světla
    Integrované vytápění
    Rozkládací sedačka
    2x polštáře na zdi
    Cena289.000,-349.000,-

    Kotvení

    PoložkaCena
    vrtané piloty (4x) 26.000,-
    betonové patky zašleme výkres pro výrobu

    Doprava a instalace

    PoložkaCena
    doprava z Jihlavy možnost vyzvednutí přímo ve výrobě 45,-/ km
    instalace “easy” 21.000,-
    instalace “hard core”dopočteme dle použité techniky

    Doporučujeme dokoupit

    PoložkaCena
    Dřevěné stínící rošty na boční skla 14.900,-
    Dřevěný designový rošt na střechu dle dohody
    Posuvné síťky do oken proti hmyzu 1ks (pro všechna okna potřeba 3ks) 3.000,-

    Nejčastější otázky na které se ptáte

    Nenašli jste co vás zajímá? Zkuste níže všechny otázky nebo nám zavoljte či napište. Určitě spolu najdeme odpověď.

     Napište nám

     FAQ –

     Kanclík

     Dokážeme prakticky cokoliv, ale momentálně vyrábíme naše kanclíky vždy po sériích. Tzn. že od nás dostáváte vybavený kanclík za zvýhodněnou cenu. My vždycky vyrobíme jen několik kusů/ 10 – 15. Zpravidla ale na jednu edici navazuje hned další. Šance, že se trefíte je tedy veliká. Při takové výrobě máme úpravy dost omezené. Např. ale barvu, tu vám dokážeme změnit jako chameleon. Čarovat do nekonečna umíme i s výbavou. Když si třeba budete přát doplnit reproduktor vaší oblíbené značky, knihu, lampu nebo to či ono sezení.
     Stojíme si za každým kanclíkem tak, jak je – pro nás ideální kombinace architektury, jednoduchosti designu a nákladů.

     Bezproblémové řešení se nabízí v situaci, že je váš pozemek stavební parcela/ zde je to jen a jen vaše hřiště a vy si zde můžete hrát jak chcete/ je potřeba jen dodržet pravidla (stavba do 25m2 a 3 m od ostatních pozemků). Téměř bez škobrtnutí je to také v případě, že je váš pozemek zahrada/ musí být však určena k rekreaci a záleží na územním plánu. 

     Kanclíky vyráběné v edici mají bohatou výbavu přesně tak, jak si myslíme, že je to užitečné a přirozené/ zkrátka nejlepší. Každá edice je jedinečná tím, že tam nějakou část výbavy lehce pozměníme.
     U kanclíku, který bychom tvořili na míru je vybavení kanclíku jen na vás. Můžete si ho poskládat přesně podle vašich představ a gusta. 

     Kanclík nabízený v limitované edici má integrované – infrapanel, který nahřívá okolní objekty, nevíří prach a vytváří pocit teplých stěn a podlahy podobně jako u kamen.

     Speciální zateplení kanclíky nemají, ale masivní dřevěná deska 42 mm vykazuje slušné izolační hodnoty. Když pak hodnota na teploměru bude stoupat, záleží i na tom, kde bude váš kanclík umístěn a jaká bude jeho orientace. Prospívat budou např. stromy či další objekty v okolí. Na volném prostranství a v pravé poledne pak může být v kanclíku teplo. Kanclík je však oboustranně provětrávaný, takže jako na půdě to nebude.

     Pomůže i vnitřní zastínění velkého okna – rolovatelný závěs, který  dokáže chránit před paprsky, či pohledy, když je zrovna nebudete chtít.

     Standardně probíhá instalace tak, že vám kanclík dovezeme již kompletně sestavený AJETO:-) 

     K ceně kanclíku je nutné připočíst ještě částku za dopravu.
     Kanclík veze z truhlárny nákladní auto s hydraulickou rukou nebo je přepravován na přívěsu. Z tohoto důvodu potřebujeme vždy dobrou přístupovou cestu na pozemek. Instalaci a manipulaci na místě máme rozdělenou do takových dvou úrovní. První je manipulace “easy”, kdy usazujeme z příjezdové cesty do roviny k vám na pozemek. Ve chvíli, kdy je dostupnost náročnější, používáme kombinaci vhodné techniky (traktor, bagr, jeřáb). Následně pak částku za instalaci dopočítáváme.
     Kotvení do země provádíme pomocí zemních vrutů nebo na betonové patky. Úplně přesně jsme si instalaci nestopovali, ale cca za 59 min a 32,3 sekundy to máme. A jestli nemáte pozemek na Everestu, dokážeme to.