Sprchozáchod

Extasy

  Napište nám

  Popis

  Extasy je naše odpověď na cenu stavebních parcel. Chata na zdánlivě malém půdorysu – 2,7 m x 7,1 m), ale přesto máte neskutečný pocit prostoru a propojení s přírodou díky bohatému bezrámovému prosklení od stropu až k zemi (výška 2,3 m) pro nerušené výhledy. Na největším okně jsme použili dokonce trojsklo (s Uw 0,7 W.m-2.K-1), abyste si i v třeskuté zimě užívali komfortu “sezení v okně” bez pocitu chladu od okna.
  Extasy je buď dimenzována pro žití dvou s velkorysými uložnými prostory, nebo pro až čtyři přespávající, pak je ale potřeba pro úložné prostory (původně pod postelí) využít možnost dodatečného příplatkového prostoru.
  Rám pod chatou i podvozek si díky zkušenostem s instalací více než osmdesáti “Posedů” vyrábíme sami s nosností přes 6 tun (jen ty poctivá skla váží přes 800 kg). Chata se tak dá i jednoduše instalovat jeřábem, převážet, apod.
  Dveře jsou posuvné, designové, nerušící výhledy, standardně možnost zamykání zvenku i zevnitř.
  Blíže k přírodě budete nejen výhledy, ale i v čem žijete:
  Konstrukčně se jedná o rámovou konstrukci z KVH profilů, přesná výroba celého skeletu na CNC pro maximální přesnost, výplň konopnou izolací. Díky tloušťce izolace 12 cm opravdu v zimě mrznout nebudete a energetickým krizím se, díky vlastním kamnům s možností vaření, budete jen smát. Opláštění zvenku i zevnitř tzv. biodeskou – tj křížem lepená smrková deska v tloušťce 19 mm. Pohledově se jedná o luxusní záležitost i díky kombinaci bílé a černé lazury a uspokojí vás i dotyk s pravým dřevem, žádný plast, žádný sádrokarton. Provětrávaná mezera na střeše vč pojistné hydroizolace a možnosti umístění zelené střechy pro tzv. přírodní klimatizaci.
  Jsme čeští – Vše od oken, přes trámy, izolaci i desky pochází z české produkce. Chceme a budeme podporovat lokálnost před globalismem.
  Jsme i flexibilní – výhodou je i možnost do budoucnosti nahrazovat skla stěnami a naopak, případně možnosti rozšiřování a propojování. Součástí maringotky je i venkovní technická místnost která pojme jak veškerou technologii, tak třeba i úklidové prostředky, lyže, boby, či nechtěné dary.
  Plnohodnotná koupelna je vybavena jak z pohledu designu, tak z pohledu uživatelského komfortu (čti: jednoduchý úklid) rošty z thermoborovice. Nejen sprchový kout ale celá podlaha koupelny je vybavená hydroizolací – dělají to tak i v japonsku a tuhle koncepci časem oceníte. Stěny jsou ošetřeny olejem a nano přípravkem pro ochranu dřeva. Není tak nutné v koupelně používat dlažbu či plastové vaničky apod.
  Extasy jak název napovídá umožňuje nejen prožívání nirván z lehkosti bytí, ale i fantastický spánek a odpočinek díky okruhu speciálních LED světel – jsou sice 10x dražší, protože oranžová fáze přirozeně podporuje tvorbu spánkového hormonu – melatoninu. Více o spánku a vlivu světla na zdraví zde: https://www.youtube.com/watch?v=LmCy4G4MDcU

  Možnosti doplňků jsou široké:

  • offgrid verze pro fungování i během apokalypsy – tj jak solární panely vč bateriového úložiště, tak možnost nádrží/vaků na pitnou i odpadní vodu.
  • venkovní stínění formou předokenních rolet (poháněných solárem či roštů) pro letní tepelný i večerní intimnější provoz
  • terasa v maximální verzi 2,5 x 6 metrů aneb letní taneční parket, místo pro jógu, venkovní grilčo s hromadou přátel
  • možnost použití špičkových plachet (výrobce šije i plachty pro závodní lodě) pro zastínění i jako ochranu proti dešti – vodní sloupec 10.000 mm a odolnost proti větru přes 60km/h, takže rozjetou venkovní party nezastaví ani déšť, a spaní na terase “pod širákem” i když počasí nepřeje
  • v ceně máte i přípravu na venkovní klimatizační jednotku, takže nemusíte nic složitě vrtat a předělávat
  • vytápění pomocí dálkově ovládaných infrapanelů (pomocí aplikace).
  • úložné prostory na dřevo společně se sezením,

  A teď to nejlepší:
  Interiér Extasy Vám umíme přizpůsobit na míru vybavením, malbami, až po pokojové květiny díky spolupráci s interiérovým studiem MOONSUN.

  Manažerské shrnutí na závěr?
  Nekupujete si jen chatu, ale díky specifické estetice od autora Extasy: Ing. arch. Petra Šindeláře z ateliéru VLLNNA, promyšlené koncepci a řadě detailů pak i únikový modul pro případ, že se to ve světě na chvíli zvrtne, s možností odpočtu DPH.

  Dispozice

  rozměry – 2700 x 7100 mm, výška 2300 mm

  king_bed

  manželská postel – uvnitř úložné prostory

  table_restaurant

  jídelní/ pracovní stůl – pro 2 os.

  crop_5_4

  bezrámové prosklení od stropu až k zemi (výška 2,3 m)

  local_fire_department

  vytápění – kamna na dřevo

  local_fire_department

  vytápění – infrapanel 2x

  power

  zásuvky

  all_inbox

  kompletní zafrézovaná elektroinstalace

  shower

  koupelna – sprchový kout + wc

  Půdorys

  Chata na kolech EXTASY | BAYAYA var. A
  Chata na kolech EXTASY | BAYAYA var. B

  Ceník

  Cena neobsahuje dopravu na vaše vysněné místo ani přípravu stání na místě.  Ale rádi  vám s tím pomůžeme.

  Základní cena

  1.300.000 Kč

  Cena je uvedena bez DPH

   Napište nám

   Cena off-grid

   2.300.000 Kč

   Cena je uvedena bez DPH

    Napište nám

    Nejčastější otázky na které se ptáte

    Nenašli jste co vás zajímá? Zkuste níže všechny otázky nebo nám zavoljte či napište. Určitě spolu najdeme odpověď.

     Napište nám

     FAQ –

     Extasy

     ANO, stavebnice jsou v běhu a v letošním roce již začínáme s prvními realizacemi. Zákazník od nás dostane kompletní materiál potřebný ke stavbě s návodem. Je pak na jeho zručnosti a chuti, zda si stavbu zrealizuje sám, nebo využije služeb námi proškoleného stavebníka, který mu bude s výstavbou pomáhat. Krásné je, že pokud bude klienta stavba bavit, může se i on v budoucnu stát naším „Bořkem stavitelem“ a bude poskytovat své služby jako náš parťák pro danou lokalitu. Celková výše finanční úspory pak záleží na šikovnosti klienta a schopnosti si sehnat kvalitní pomocníky za rozumné peníze. Vše funguje tak, že posíláme kompletně připravené „stavebnice pro dospělé“ a nabízíme možnost využití služeb našich „Bořků stavitelů“ 🙂

     Možností je více. Chatu je možné dodat na podvozku s koly na certifikovaném podvozku k provozu na pozemních komunikacích, nebo necertifikovaná varianta. V krajích chaty jsou pak teleskopické výsuvné nohy. Je ale možné chatu usadit na zemní vruty nebo betonové patky.

     Pro naše klienty jsme vybrali za nás ideální zastínění v mnoha variantách ve spolupráci se společností Maanta, dokážeme vyrobit i vlastní designové řešení jako např. dřevěné rošty nebo zastínění terasy proti slunci, je to opět na požadavcích klienta.

     Varianta na vodě je legislativně bezproblémová, krásná a funguje pěkně i na pronájmy. Je potřeba pouze doladit na jaký ponton/molo budeme usazovat (železo, beton, atd.)